JAROSŁAWIEC OŚRODEK WCZASOWY MŁYNARZ – WCZASY ZDROWOTNE Z ZABIEGAMI Z DOJAZDEM AUTOKAREM – wypoczywaj aktywnie !

poszukujemy Pani chętnej na dokwaterowanie do domku 2 osobowego

 

WCZASY ZDROWOTNE

 
TERMIN 26.08.-05.09.2024
CENA OSOBY DOROSŁEJ: 2250 zł
CENA DZIECKA 3-12 LAT: (1/2 PORCJI, DOSTAWKA,BEZ ZABIEGÓW):1930 ZŁ

CENA DZIECKA DO 3 LAT: (AUTOKAR, UBEZPIECZENIE, BEZ WYŻYWIENIA I MIEJSCA DO SPANIA, BEZ ZABIEGÓW ):450 ZŁ

ostatnia najniższa cena z 30 dni – jw.

 

 

Cena obejmuje:

  • 10 noclegów w domkach campingowych z łazienką, TV, aneksem kuchennym ,2,3,4,5 osobowych
  • wyżywienie 3 x dziennie, śniadania serwowane+bufet, kolacja serwowana, obiad serwowany na półmiskach, suchy prowiant na drogę powrotną,
  • zestaw plażowy 1 na domek,
  • 7 zabiegów zdrowotnych dla osoby dorosłej  + wg. kwalifikacja do zabiegów, gimnastyka poranna, wieczorek taneczny, ognisko,
  • zwiedzanie Jarosławca , wycieczka autokarowa,
  • transport autokarem turystycznym – klimatyzacja, siedzenia regulowane,
  • opiekę rezydenta,ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną.

DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY, ośrodek nie prowadzi kuchni wegetariańskiej i innych diet oraz usług sprzątania domków w trakcie turnusu. WYPOŻYCZENIE LEŻAKA –ok. 20 ZŁ ZA TURNUS, WYMIANA lub DODATKOWY RĘCZNIK 10 ZŁ.


Ramowy program wczasów:

1 dzień – wyjazd z Bielska-Białej o godz. 6.00 Dolna Płyta Dworca PKS , ze Skoczowa Stare Targowisko o 6.20, przejazd nad morze z postojami na trasie na godziny wieczorne, kolacja i zakwaterowanie.

2-10 dzień – śniadania, obiady, kolacje , zabiegi zdrowotne , zwiedzanie Jarosławca, wycieczka autokarowa, wieczorek taneczny, gimnastyka.

11 dzień – wykwaterowanie , 8.00 śniadanie + suchy prowiant, wyjazd w drogę powrotną po śniadaniu, planowany przyjazd do Bielska- Białej w godzinach wieczornych.


 

ZAKWATEROWANIE:

DOMKI typu LUX i BRDA w OŚRODKU WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha ogrodzonym obszarze , w odległości 250 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku Panorama Morska z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową ( szczegóły na życzenie). WI-FI w pawilonie głównym.

Na terenie ośrodka : place zabaw dla dzieci, małpi gaj, zjeżdżalnia, 2 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny , mini siłownia zewnętrzna .

Ośrodek składa się z pawilonu ( jadalnia, recepcja, sala TV, biblioteczka, barek, gabinety zabiegowe, pokoje noclegowe), oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA .

ZABIEGI LECZNICZE prowadzone na miejscu w gabinetach zabiegowych . Ponadto można dokupić na miejscu dodatkowe zabiegi.

Obiekt dysponuje nowoczesną bazą zabiegową, w której wykonywane są zabiegi zdrowotne min.: światłolecznictwo,inhalacje,drenaż limfatyczny,laseroterapia, wirówka kończyn dolnych, suchy hydromasaż na łóżku, terapia pulsacyjna pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D – Biomag, terapia tylnej części pleców metodą elektrostymulacji o średniej częstotliwości i terapią cieplną – StimaWel, wibroterapia lecznicza i sportowa aparatem Vitberg.

OPIS DOMKÓW – w domkach campingowych, drewnianych parterowych typ Lux i domkach typ BRDA piętrowych. Wszystkie domki posiadają aneks kuchenny wyposażony w: szafki, podstawowe naczynia, czajnik elektryczny, lodówkę, kuchenkę. Każdy domek posiada własną łazienkę (prysznic, wc, umywalka) i telewizor. Domki wyposażone są w pościel i ręczniki ( 1 szt na osobę), meble ogrodowe oraz zestaw plażowy: koc ,parawan.

LUX Typ Ia 2-3 osobowy

Parterowy domek 1 pokojowy z 1 łóżkiem małżeńskim i 1 łóżkiem pojedynczym lub 2 łóżkami pojedyńczymi, aneks kuchenny i łazienka,TV, taras.

LUX Typ Ib – 2 osobowy

Parterowe dwa niezależne , bliźniacze” 2-os. domki każdy z niezależnym wejściem, każdy składający się z pokoju 2 os. z dwoma pojedynczymi łóżkami ,aneksem kuchennym , łazienką i TV, taras.

LUX Typ II 4 osobowy

Parterowy domek 2 pokojowy( 2+2), pokoje przechodnie,

4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny, łazienka, TV, taras.

LUX Typ III4 osobowy

Parterowy domek 1 pokojowy, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny , łazienka , TV, taras.

LUX Typ IV5 osobowy

Parterowy domek 2 pokojowy( 2+3), pokoje przechodnie,

5 pojedynczych łóżek, aneks kuchenny, łazienka, TV, taras.

Domki „BRDA”

4/5 osobowe

Piętrowe ( wejście na piętro z pokoju dolnego stromymi schodami). Parter: pokój z kominkiem z 1 lub 2 pojedynczymi łóżkami i aneksem kuchennym, łazienką, piętro: 1 sypialnia bez drzwi z 3 pojedynczymi łóżkami. Taras .


 

TRANSPORT transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.