WCZASY WYPOCZYNKOWE  W JAROSŁAWCU Z DOJAZDEM AUTOKAREM

TERMIN 04.08-14.08.2024 (przejazd w ciągu dnia z Bielska-Białej i Skoczowa)            ostatnia najniższa cena z 30 dni – jak w tabelce

CENA OSOBY DOROSŁEJ CENA DZIECKA 3-12 LAT CENA DZIECKA DO 3 LAT

2180 zł

wolny domek 4 osobowy 2 pokojowy na dojazd własny ceny minus 150 zł/os.

 

1.800 zł

CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, 1/2 PORCJI ŻYWIENIOWEJ, DOSTAWKA

450 zł

CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, WSPÓLNE SPANIE, BEZ WYŻYWIENIA ,MIEJSCE W AUTOKARZE

Cena obejmuje:

 • 10 noclegów w domkach campingowych z aneksem kuchennym, łazienką i TV, 2,3,4,5 osobowych
 • wyżywienie 3 x dziennie – śniadanie serwowane + bufet, obiad i kolacje serwowane, suchy prowiant na drogę powrotną,
 • zestaw plażowy 1 na domek,
 • 2 zabiegi lecznicze /na turnus/dla osoby dorosłej , gimnastyka poranna,
 • 1 wieczorek taneczny, ognisko, 1 wycieczka autokarowa
 • transport autokarem turystycznym – klimatyzacja, siedzenia regulowane
 • opiekę rezydenta, ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną

 

 • DOJAZD WŁASNY MINUS 150 ZŁ/OSOBY

 • WYPOŻYCZENIE LEŻAKA – 20 ZŁ/turnus , ZMIANA LUB DODATKOWY RĘCZNIK 10 ZŁ.
 • OŚRODEK NIE PROWADZI KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ I INNYCH DIET

 • ORAZ USŁUG SPRZĄTANIA DOMKÓW W TRAKCIE TURNUSU.

 


 

Ramowy program wczasów:

04.08.2024 – wyjazd z Bielska-Białej o godz. 6.00 z dolnej płyty dworca PKS, wyjazd ze Skoczowa Stare Targowisko o 6.30 , przejazd nad morze z postojami na trasie na godziny wieczorne. Zakwaterowanie w domkach. Kolacja.

04.08.-13.08.2024 śniadania, obiady, kolacje w wyznaczonych godzinach, czas wolny, w trakcie pobytu : 2 zabiegi lecznicze, , 1 wieczorek taneczny, ognisko, spacery brzegiem morza, 1 wycieczka autokarowa , możliwość korzystania z dodatkowych , płatnych zabiegów zdrowotnych oraz wycieczek rowerowych.

14.08.2024 –wykwaterowanie, śniadanie+ suchy prowiant, wyjazd po śniadaniu, przejazd w ciągu dnia do Skoczowa i Bielska-Białej na godziny wieczorne.


 

ZAKWATEROWANIE:

DOMKI typu LUX i BRDA w OŚRODKU WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku panorama Morska z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, WI-FI dostępne w pawilonie głównym.

Na terenie ośrodka : plac zabaw dla dzieci, , zjeżdżalnia, 2 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów , bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny , mini siłownia zewnętrzna , miejsce do opalania z leżakami przy obiekcie.

Ośrodek składa się z pawilonu ( jadalnia, recepcja, sala TV, gabinety zabiegowe, biblioteczka, pokoje noclegowe) oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA położonych w zalesionym terenie ośrodka .

ZABIEGI ZDROWOTNE – prowadzone na miejscu w gabinetach zabiegowych.

Obiekt dysponuje nowoczesną bazą zabiegową, w której wykonywane są zabiegi zdrowotne min.:

światłolecznictwo, inhalacje, drenaż limfatyczny,laseroterapia, wirówka kończyn dolnych, suchy hydromasaż na łóżku, terapia pulsacyjna pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D – Biomag, terapia tylnej części pleców metodą elektrostymulacji o średniej częstotliwości i terapią cieplną – StimaWel, wibroterapia lecznicza i sportowa aparatem Vitberg.

OPIS DOMKÓW – w domkach campingowych drewnianych parterowych typ Lux i domkach typ BRDA piętrowych. Wszystkie domki posiadają aneks kuchenny wyposażony w: szafki, podstawowe naczynia, czajnik elektryczny, lodówkę, kuchenkę. Każdy domek posiada własną łazienkę (prysznic, wc, umywalka) i TV. Domki wyposażone są w pościel i ręczniki ( 1 szt na osobę) oraz zestaw plażowy: koc , parawan, meble ogrodowe ( stolik i krzesła).

LUX Typ Ia 2-3 osobowy

Parterowy domek 1 pokojowy z 1 łóżkiem małżeńskim i 1 łóżkiem pojedynczym lub 2 łóżkami po0jedyńczymi,aneks kuchenny i łazienka,TV, taras.

LUX Typ Ib – 2 osobowy

Parterowe dwa niezależne , bliźniacze” 2-os. Domki z niezależnym wejściem , każdy składający się z pokoju 2 os. z dwoma pojedynczymi łóżkami,aneksem kuchennym ,łazienką i TV, taras.

LUX Typ II 4 osobowy

Parterowy domek 2 pokojowy( 2+2), pokoje przechodnie, 4 pojedyncze łóżka,aneks kuchenny, łazienka, TV, taras.

LUX Typ III4 osobowy

Parterowy domek 1 pokojowy, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny , łazienka ,TV, taras.

LUX Typ IV5 osobowy

Parterowy domek 2 pokojowy( 2+3), pokoje przechodnie, 5 pojedynczych łóżek, aneks kuchenny, łazienka, TV, taras.

Domki „BRDA”

4/5 osobowe

Piętrowe ( wejście na piętro z pokoju dolnego stromymi schodami). Parter: pokój z kominkiem z 1 lub 2 pojedynczymi łóżkami i aneksem kuchennym, łazienką, TV,piętro: 1 sypialnia bez drzwi z 3 pojedynczymi łóżkami. Taras .


 

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo .
Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.
Przewóz dzieci – Dziecko 2-12 lat, które nie przekracza 150 cm wzrostu przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Opiekun podróżujący z dzieckiem jest zobowiązany do zapewnienia dziecku fotelika ochronnego.
© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.