WROCŁAWSKIE AFRYKARIUM  i JARMARK BOŻONARODZENIOWY

WYCIECZKA 1 DNIOWA AUTOKAROWA

TERMIN: 15 grudnia 2018 r.-sobota CENA:110 ZŁ/OS.


RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

Zbiórka uczestników w Bielsku-Białej dolna płyta dworca PKS o godz.6.45, wyjazd o 7.00

Przejazd na trasie Bielsko-Biała- Gliwice – Wrocław .

Zwiedzanie wrocławskiego AFRYKARIUM ok.2 godz. (zwiedzanie odbywa się indywidualnie).

Przejazd w kierunku centrum Wrocławia. Przejście piesze na Rynek na Jarmark Bożonarodzeniowy ( Rynek, Plac Solny, ulice Świdnicka i Oławska) – czas wolny na terenie Jarmarku.

Wyjazd w drogę powrotną ok.16.00 Planowany powrót do Bielska-Białej ok.20.00.


 

CENA OBEJMUJE:

  • transport autokarem turystycznym
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie NNW

DODATKOWO PŁATNE: WSTĘPY DO ZOO/AFRYKARIUM : 45 ZŁ/NORMALNY, 35 ZŁ/DZIECI I UCZNIOWIE DO 21 ROKU, EMERYCI, RENCIŚCI, NIEPEŁNOSPRAWNI ( wymagana legitymacja).

Afrykarium  – na terenie wrocławskiego ZOO,  unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Liczne akwaria, zbiorniki wodne oraz baseny zaprezentują min. rafę koralową Morza Czerwonego, hipopotamy, ryby słodkowodne jezior Afryki. W kompleksie znajdą się też: sala konferencyjna, edukacyjna, restauracja, taras widokowy i sklep z pamiątkami.

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu – to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej… Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii… Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego.

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.