WCZASY ZDROWOTNE NAD BAŁTYKIEM

Z DOJAZDEM AUTOKAREM

JAROSŁAWIEC – OW „MŁYNARZ”

 

29 SIERPIEŃ – 06 WRZESIEŃ 2019 – 8 noclegów

CENA OSOBY DOROSŁEJ – 1195 zł

 

Cena obejmuje:

  • 8 noclegów w domkach
  • 8 śniadań , 8 obiadokolacji z napojem(porcje serwowane na półmiskach),suchy prowiant na drogę powrotną
  • 7 zabiegów leczniczych /na turnus/na osobę wg wskazań lekarza – 1 wizyta
  • ognisko z kiełbaskami, wieczorek taneczny,
  • wycieczka autokarowa do Darłowa i Darłówka
  • wycieczka do Ustki
  • transport autokarem turystycznym – klimatyzacja, siedzenia regulowane
  • opiekę rezydenta,ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną.
  • OPŁATA ZA NIEWYKORZYSTANE MIEJSCE W DOMKU 200 ZŁ, DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY -POBYT 29.08.-06.09.19

  • OŚRODEK NIE PROWADZI KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ I INNYCH DIET, WYPOŻYCZENIE LEŻAKA – 1 ZŁ/DZIEŃ ZMIANA RĘCZNIKA 7 ZŁ, DODATKOWY RĘCZNIK 10 Zł

Ramowy program wczasów:

I dzień – wyjazd z Bielska-Białej o godz. 6.00 zbiórka Dolna Płyta Dworca PKS o godz. 5.45, przejazd nad morze na godziny wieczorne, obiadokolacja i zakwaterowanie.

II-VIII dzień – śniadania i obiadokolacje, wizyta u lekarza, zabiegi zdrowotne , ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny, wycieczka autokarowa do Darłowa i Darłówka , wycieczka autokarowa do Ustki, spacery po plaży. Możliwość skorzystania z dodatkowych, płatnych zabiegów zdrowotnych.

IX dzień– wykwaterowanie , 8.00 śniadanie, wyjazd w drogę powrotną po śniadaniu, planowany przyjazd do Bielska- Białej w późnych godzinach wieczornych.

WYKAZ ZABIEGÓW ZDROWOTNYCH :

drenaż limfatyczny , terapia kręgosłupa Stima Well ,

suchy hydromasaż na łóżku , magnetoterapia pulsacyjna 3d Biomag, 

wirówka kończyn dolnych, hydromasaż mokry jacuzzi ,

inhalacja solankowa tlenoterapia , lampa sollux ,

lampa antydepresyjna Fotovita,

aparat masujący Vitberg ( wibroterapia lecznicza i sportowa.

DOMKI typu LUX i BRDA w OŚRODKU WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Na terenie ośrodka : place zabaw dla dzieci,małpi gaj, zjeżdżalnia, 3 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny i inne.

Ośrodek składa się z pawilonu oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA położonych na zalesionym terenie ośrodka.

W pawilonie znajduje się , oprócz pokoi, znajduje się stołówka, kawiarnia, świetlica oraz mini SPA (możliwość skorzystania z dodatkowych zabiegów leczniczych).

ZAKWATEROWANIE – w domkach typ Lux i domkach typ BRDA. Wszystkie domki posiadają mają ogrzewanie, aneks kuchenny wyposażony w: szafki, podstawowe naczynia, czajnik elektryczny, lodówkę, kuchenkę. Każdy domek posiada własną łazienkę i TV. Domki wyposażone są w pościel i ręczniki ( 1 szt na osobę) oraz zestaw plażowy: koc i parawan i meble ogrodowe ( stolik i krzesła).

LUX Typ Ia 2-3 osobowy

domek 1 pokojowy z 1 łóżkiem małżeńskim i 1 łóżkiem pojedynczym , aneks kuchenny i łazienka,TV.

LUX Typ Ib – 2 osobowy

2-os. tj. dwa niezależne , bliźniacze” 2-os. domki każdy z niezależnym wejściem składający się z pokoju 2 os. z dwoma pojedynczymi łóżkami , aneksem kuchennym , łazienką i TV.

LUX Typ II 4 osobowy

domek 2 pokojowy( 2+2), pokoje przechodnie, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny, łazienka, TV.

LUX Typ III4 osobowy

domek 1 pokojowy, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny , łazienka , TV.

LUX Typ IV5 osobowy

domek 2 pokojowy( 2+3), pokoje przechodnie, 5 pojedynczych łóżek, aneks kuchenny, łazienka, TV.

Domki „BRDA”

4/5 osobowe

piętrowe ( wejście na piętro z pokoju dolnego stromymi schodami).Parter: pokój z kominkiem z 2 pojedynczymi łóżkami i aneksem kuchennym, łazienką, piętro: 1 sypialnia bez drzwi z 3 pojedynczymi łóżkami. Taras ze stolikiem i krzesłami. Domki wyposażone są w podstawowy sprzęt kuchenny, lodówkę, TV , zestaw plażowy.

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo .

Z miejscowości dojazdowych (CIESZYN, SKOCZÓW, ŻYWIEC) możliwy przejazd tzw. antenką (busem lub innym środkiem transportu) ZA DOPŁATA 30 ZŁ/OS. PRZY MIN. 6 OSOBACH CHĘTNYCH  . Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

JAROSŁAWIEC znana miejscowość letniskowa na środkowym wybrzeżu Bałtyku w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Ustką a Darłowem. W pobliżu znajdują się lasy sosnowe, jeziora Kopań i Wicko. Letnisko posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i ładną , piaszczystą plażę . Badanie czystości tutejszej wody w Bałtyku od lat wykazuje najwyższą jej jakość. Walory klimatyczne i krajobrazowe, jak również wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych odbywających się corocznie latem w Jarosławcu, przyciągają rzesze wczasowiczów. Nowości – ścieżka rowerowa do Darłowa, deptak na klifie, „polski Dubaj”- nowe plaże.


Zgodnie z Rozp.PE i Rady UE nr 2016/679 w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w związku z przetwarzaniem danych przez Beskid-Active Administratora Danych informujemy, że przetwarzanie odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Cookies.

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.