WCZASY ZDROWOTNE Z ZABIEGAMI Z DOJAZDEM AUTOKAREM – JAROSŁAWIEC OW. MŁYNARZ DOMKI

30 sierpień – 07 wrzesień 2021 – 8 noclegów

CENA OSOBY DOROSŁEJ – 1260 zł ,

dziecko 4-12 lat cena 1050 zł, dziecko do 4 lat cena 300 zł.


 •  

Cena obejmuje:

 • 8 noclegów w domkach z łazienką, TV, aneksem kuchennym i ogrzewaniem ( dodatkowo płatne, na życzenie)
 • 8 śniadań , 8 obiadokolacji z napojem(porcje serwowane na półmiskach), suchy prowiant na drogę powrotną,
 • 7 zabiegów leczniczych /na turnus/na osobę wg. wskazań lekarza – 1 wizyta
 • wieczorek taneczny,
 • zwiedzanie Jarosławca – wycieczka piesza
 • zajęcia rekreacyjne ,
 • transport autokarem turystycznym – klimatyzacja, siedzenia regulowane
 • opiekę rezydenta,ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną.
 • składka na TFG i TFP

 • OPŁATA ZA NIEWYKORZYSTANE MIEJSCE W DOMKU 150 ZŁ, dopłata do 1ki- 200 zł ( na zapytanie), DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY -POBYT 30.8.-7.09.21

 • DZIECI do 4 lat bez świadczeń, dzieci 4-12 lat 1/2 porcji żywieniowej, dostawka

OŚRODEK NIE PROWADZI KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ I INNYCH DIET. WYPOŻYCZENIE LEŻAKA – 1 ZŁ/DZIEŃ ZMIANA RĘCZNIKA 7 ZŁ, DODATKOWY RĘCZNIK 10 ZŁ.


 


ZAKWATEROWANIE: DOMKI typu LUX i BRDA w OŚRODKU WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową ( szczegóły na życzenie).

Na terenie ośrodka : place zabaw dla dzieci, małpi gaj, zjeżdżalnia, 2 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny , mini siłownia zewnętrzna .

Ośrodek składa się z pawilonu ( jadalnia, recepcja, sala TV, gabinety zabiegowe, pokoje noclegowe) oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA .

ZABIEGI MEDYCZNE – prowadzone na miejscu w gabinetach zabiegowych 7 w cenie wczasów. Ponadto można dokupić na miejscu dodatkowe zabiegi medyczne w cenach promocyjnych dla Gości ośrodka – wykaz zabiegów i ceny w załączeniu.

ZAKWATEROWANIE NASZYCH KLIENTÓW – w domkach drewnianych parterowych typ Lux i domkach typ BRDA piętrowych. Wszystkie domki posiadają aneks kuchenny wyposażony w: szafki, podstawowe naczynia, czajnik elektryczny, lodówkę, kuchenkę. Każdy domek posiada własną łazienkę (prysznic, wc, umywalka) i TV. Domki wyposażone są w pościel i ręczniki ( 1 szt na osobę) oraz zestaw plażowy: koc ,parawan, meble ogrodowe ( stolik i krzesła).


ZAKWATEROWANIE NASZYCH KLIENTÓW – w domkach drewnianych parterowych typ Lux i domkach typ BRDA piętrowych. Wszystkie domki posiadają aneks kuchenny wyposażony w: szafki, podstawowe naczynia, czajnik elektryczny, lodówkę, kuchenkę. Każdy domek posiada własną łazienkę (prysznic, wc, umywalka) i TV. Domki wyposażone są w pościel i ręczniki ( 1 szt na osobę) oraz zestaw plażowy: koc ,parawan, meble ogrodowe ( stolik i krzesła).

LUX Typ Ia 2-3 osobowy

domek 1 pokojowy z 1 łóżkiem małżeńskim i 1 łóżkiem pojedynczym , aneks kuchenny i łazienka,TV.

LUX Typ Ib – 2 osobowy

dwa niezależne , bliźniacze” 2-os. domki każdy z niezależnym wejściem składający się z pokoju 2 os. z dwoma pojedynczymi łóżkami , aneksem kuchennym , łazienką i TV.

LUX Typ II 4 osobowy

domek 2 pokojowy( 2+2), pokoje przechodnie,

4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny, łazienka, TV.

LUX Typ III4 osobowy

domek 1 pokojowy, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny , łazienka , TV.

LUX Typ IV5 osobowy

domek 2 pokojowy( 2+3), pokoje przechodnie,

5 pojedynczych łóżek, aneks kuchenny, łazienka, TV.

Domki „BRDA”

4/5 osobowe

piętrowe ( wejście na piętro z pokoju dolnego stromymi schodami) .Parter: pokój z kominkiem z 2 pojedynczymi łóżkami i aneksem kuchennym, łazienką, piętro: 1 sypialnia bez drzwi z 3 pojedynczymi łóżkami. Taras ze stolikiem i krzesłami. Domki wyposażone są w podstawowy sprzęt kuchenny, lodówkę, TV , zestaw plażowy.

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

WYJAZD AUTOKARU W DNIU 30.08.2021 PONIEDZIAŁEK O GODZ. 6.00 Z DOLNEJ PŁYTY DWORCA PKS W BIELSKU-BIAŁEJ , ZE SKOCZOWA O 6.20 ZE STAREGO TARGOWISKA.

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.