JASKINIE, BASENY I WINO…

SŁOWACJA – WĘGRY

wycieczka autokarowa

Termin: 12-14.10.2018   Cena: 590 zł/os

( antenka z Bielska-Białej za dopłata 20 zł/osoby – realizowana przy min. 6 osobach)


Ramowy program wycieczki:

I DZIEŃ pt. wyjazd z Cieszyna o godz. 6:30 (sprzed sądu). Dojazd do Spiskiej Soboty, spacer po jednej z ciekawszych starówek Słowacji. Przekroczenie granicy słowacko-węgierskiej, wjazd do Parku Narodowego Aggtelek. Zwiedzanie Jaskini Baradla, jednej z najpiękniejszych grot Europy, położonej na granicy słowacko-węgierskiej. Dojazd do Noszvaj, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, dla chętnych relaks w wellnes, nocleg.

II DZIEŃ sob. śniadanie o godz. 8.30. Wyjazd do Egeru. Zwiedzanie – Stare Miasto z Bazyliką, minaretem, Kościołem Minorytów i Twierdzą. Po południu, dla chętnych możliwość skorzystania z basenów termalnych w Egerze lub niespdzianka. Przejazd do Doliny Pięknej Pani, spacer po dolinie wśród licznych winiarni. Powrót do hotelu, biesiada z degustacją wina i muzyką na żywo. Nocleg.

III DZIEŃ nd. śniadanie o godz. 8.30, wykwaterowanie. Przejazd do Miskolca-Tapolcy uzdrowiska u podnóża Gór Bukowych, z naturalnymi biczami wodnymi. Kąpiel w basenach termalnych w grotach. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przerwa na posiłek na trasie (we własnym zakresie). Powrót do Cieszyna i Bielska-Białej w późnych godzinach wieczornych.


 

Cena obejmuje:

– przewóz autokarem, parkingi;

– 2x nocleg w Noszvaj (2,3 os. pokoje z łazienkami);

– wyżywienie: 2x śniadanie i 1x obiadokolacja, 1x biesiada z degustacją wina

– usługa pilota – przewodnika

– ubezpieczenie KL i NNW za granicą

We własnym zakresie: bilety wstępów (ok 10 000 Ft = 150 zł) do obiektów Jaskinia Baradla/Aggtelek, Twierdza w Egerze, baseny ( Miskolctapolca, Eger), muzyka na żywo

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.