SŁOWACJA – TATRZAŃSKIE CIEKAWOSTKI – WYCIECZKA AUTOKAROWA 2 DNIOWA

 

TERMIN : 17-18 sierpień 2019    CENA : 255 ZŁ/OSOBY SOBOTA-NIEDZIELA

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

I dzień

Wyjazd z Cieszyna o 6.10, wyjazd ze Skoczowa o 6.30, wyjazd z Bielska-Białej o 7.00.

Przejazd na Słowację do Tatrzańskiej Kotliny. Zwiedzanie Jaskini Bielańskiej (jaskinia krasowa z bogata szatą naciekową).

Przejazd do Starego Smokovca – najstarszej miejscowości turystycznej w słowackich Tatrach. Wyjazd kolejką linowo-terenową na Hrebieniok1280 m npm i wycieczka piesza do Wodospadów Zimnej Wody (trasa łatwa, ok. 1,5 godz., wodospady górskie na odcinku ok. 1,5 km, o rożnych wysokościach). Zjazd kolejką do Smokovca. Dla chętnych możliwość zjazd z Hrebienioka na hulajnogach lub gokartach.

Przejazd do Popradu – zwiedzanie starej dzielnicy miasta Spiska Sobota z zabudową z XVII/XVIII wieku, spacer po Namesti Św. Egida w centrum. Przejazd na obiadokolacje i nocleg.

II dzień

Śniadanie 8.00, wykwaterowanie. Przejazd z Popradu do Szczyrbskiego Plesa tzw. elektriczką – kolejką łączącą miejscowości tatrzańskie. Czas przejazdu ok. 1 godz.

Szczyrbskie Pleso – miejscowość położona na wys. 1350-1800 m npm, najwyżej na Słowacji. Spacer wokół Jeziora  Szczyrbskiego oraz po centrum turystyczno-sportowym.

Czas wolny. OK. 17.00 wyjazd w drogę powrotną do Bielska na ok. 20.00, Skoczów, Cieszyn.

Cena obejmuje:

transport autokarem/busem

opiekę pilota/przewodnika

1 nocleg w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienka w pensjonatach

1 śniadanie, 1 obiadokolację

ubezpieczenie KL(10.000 euro), NNW (15.000 zł) + choroby przewlekłe.

Wstępy płatne dodatkowo w wysokości: 20-25 euro/osoby

 

Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport. Zalecamy posiadanie karty EKUZ. Brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Waluta – euro.Wycieczka o profilu rekreacyjnym.


Zgodnie z Rozp.PE i Rady UE nr 2016/679 w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w związku z przetwarzaniem danych przez Beskid-Active Administratora Danych informujemy, że przetwarzanie odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Cookies.

*
© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.