KOLONIA LETNIA NAD BAŁTYKIEM – MIELNO

TERMIN 19.07.-01.08.2019 R.      CENA 1650 ZŁ/OS. – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !

ZAKWATEROWANIE – Ośrodek Wypoczynkowy Słoneczny Brzeg jest obiektem po kapitalnym remoncie. Ośrodek dysponuje około 250 miejscami noclegowymi. Ośrodek jest położony na terenach trawiastych pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę. Na terenie obiektu boiska sportowe, place zabaw.

Ośrodek zlokalizowany jest przy ulicy wiodącej wprost na plażę, zaledwie 100 m od morza oraz 150 m od Jeziora Jamno. Jego usytuowanie sprawia, że blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka.

Obiekt posiada 5 budynków. Kolonia zakwaterowana w jednym z budynków na różnych poziomach w pokojach 2 i w większości 3,4 osobowych – wszystkie z łazienkami TV. Większość pokoi posiada własne balkony. Ośrodek posiada własną stołówkę w której przygotowuje smaczne domowe posiłki. W ośrodku mogą przebywać również osoby dorosłe na wczasach.

CENA OBEJMUJE:

 • transport autokarowy tam i z powrotem – autokar o wysokim standardzie /WC, klimatyzacja/ ,przejazd 19.07.19 na noc, powrót 01.08.2019 wyjazd rano

 • zakwaterowanie /12 noclegów / w pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,

 • wyżywienie 3 posiłki dziennie typ bufet samoobsługowy w jadalni ośrodka oraz podwieczorek , napoje w ciągu dnia(od śniadania do śniadania), suchy prowiant na drogę powrotną,

 • lekarz i pielęgniarka na wezwanie, zabezpieczanie lekarstw przepisanych przez lekarza na turnusie, opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę ratownika na plaży,

 • ubezpieczenie NNW 10.000 ZŁ

 • oraz ciekawy program pobytu
 • Program : wycieczka autokarowa do Darłowa i Darłówka – spacer po mieście: Zamek Książąt Pomorskich, Kościół Mariacki, ratusz, rynek, fontanna Pomnik Rybaka oraz port w Darłówku, most rozsuwany oraz przepłynięcie tramwajem wodnym (w jedną stronę bilety)

 • piesza wycieczka nad Jezioro Jamno

 • zwiedzanie Mielna : pomnik Jelenia, pomnik Morsa, deptak, Aleja Lipowa

 • ognisko z pieczeniem kiełbasek

 • dyskoteki, zajęcia i zawody sportowe, ciekawy program plastyczny

 • szkolenie ratownika WOPR, znaczenie flagi na kąpielisku

 • udział w imprezach lokalnych

 • pozostały program i koszty z nim związane leżą po stronie Klienta

Co zabieramy na kolonię ? aktualną legitymację szkolną, ubranie przeciwdeszczowe – kurtka lub peleryna ubrania na ciepłe i chłodniejsze dni, strój sportowy w tym obuwie sportowe, sandały lub klapki, strój kąpielowy, czapkę z daszkiem lub chustka na głowę, okulary przeciwsłoneczne, przybory kosmetyczne (szczoteczka i pasta do zębów, szampon, mydło, grzebień, chusteczki higieniczne), krem do opalania z filtrami ręczniki – kąpielowy i małe) ,bielizna osobista w ilości odpowiedniej do dni wyjazdu,torba podręczna lub mały plecak, kieszonkowe (możliwość depozytu, w kopercie opisanej), leki, które dziecko przyjmuje stale (leki doraźne znajdują się w apteczkach kolonijnych, a ich wydawaniem zajmuje się pielęgniarka lub opiekun – w przypadku leków przyjmowanych przez dziecko, należy zgłosić ten fakt wychowawcy grupy oraz wypełnić upoważnienie do podawania leków dla pielęgniarki),możesz zabrać telefon i ładowarkę,możesz zabrać swoje ulubione przedmioty, coś śmiesznego do przebrania, ulubioną muzykę na dyskotekę lub film, latarkę z bateriami – jeśli masz.

Czego NIE zabieramy: zapałek ani zapalniczki, noża, scyzoryka i kosztownych przedmiotów.

 

 

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.