BIELSKO-BIAŁA -CZECHY – PSZCZYNA

I DZIEŃ – Przyjazd grupy do Bielska-Białej, spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Bielska-Białej tzw.”Małego Wiednia „  Rynek , katedra Św. Mikołaja, Zamek Sułkowskich, Ratusz , bielskie murale. Przejazd do Olszówki, wyjazd kolejką linową na Szyndzielnię – panorama miasta, spacer do schroniska górskiego, zjazd kolejką. Przejazd na nocleg w Bielsku-Białej, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg (lub wieczór w restauracji Browar Miejski w centrum miasta).

II DZIEŃ – śniadanie, wycieczka całodniowa autokarowa do Czech. Przejazd do Koprzywnicy – zwiedzanie muzeum samochodów Muzeum Techniki Tatra z bogata ekspozycją perełek motoryzacji: pojazdów wojskowych, strażackich, powozów, limuzyn, samochodów wyścigowych i ciężarowych. Przejazd do Stramberku – wołoskie miasteczko tzw. wałaskie Betlejem z zabytkową zabudowa wołoską, rynkiem z regionalnym browarem oraz wieżą Trouba górującą nad miastem. W trakcie zwiedzania czas wolny na regionalne piwo i specjały kuchni czeskiej. Powrót do Bielska-Białej. Obiadokolacja z dyskoteką.

III DZIEŃ- śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Goczałkowic Zdroju – zwiedzanie korony Zapory w Goczałkowicach na rzece Wiśle oraz wizyta w Pokazowych Ogrodach Kapiasa (restauracja, kawiarnia, przykładowe ogrody np. ogrody angielski, ogród traw, ogród śródziemnomorski, wiejski oraz sklep z artykułami ogrodniczymi i dekoracyjnymi ).

Przejazd do Pszczyny – zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Zamku Pszczyńskim ( wnętrza zamkowe z wyjątkowo bogatym wystrojem, zbrojownia, Gabinet Miniatur oraz spacer po parku zamkowym . Wyjazd grupy w drogę powrotną.

ZAPEWNIAMY NASTĘPUJĄCE ŚWIADCZENIA:

  • noclegi w standardzie wybranym przez Klienta,
  • wyżywienie,
  • ewentualny transport autokarem/busem z dowolnego miejsca w kraju
  • usługi przewodników,
  • rezerwację i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • imprezy integracyjne.
© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.