JAROSŁAWIEC – BAŁTYK – 10 NOCLEGÓW

WYCIECZKA POBYTOWO-OBJAZDOWA – AUTOKAREM

TERMIN : 05.05.-15.05.2020

CENA:

1295 ZŁ/OSOBY w pokoju bez balkonu,

1325 ZŁ/OSOBY w pokoju z balkonem


  • DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY ,

  • WYPOŻYCZENIE LEŻAKA – 1 ZŁ/DZIEŃ ,

  • ZMIANA RĘCZNIKA 7 ZŁ, DODATKOWY RĘCZNIK 10 ZŁ.

CENA OBEJMUJE:

TRANSPORT AUTOKAREM TURYSTYCZNYM ZE SKOCZOWA I BIELSKA-BIAŁEJ

ZAKWATEROWANIE W PAWILONIE W OW MŁYNARZ W JAROSŁAWCU, POKOJE 2-3 OSOBOWE Z ŁAZIENKĄ – 10 NOCLEGÓW

WYŻYWIENIE : ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE SERWOWANE ( OD OBIADOKOLACJI DO ŚNIADANIA), SUCHY PROWIANT NA DROGĘ POWROTNĄ

2 ZABIEGI LECZNICZE, OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, ZABAWA TANECZNA , ZAJĘCIA FITNESS

2 WYCIECZKI AUTOKAROWE Z PRZEWODNIKIEM : SŁAWNO, DARŁOWO – DARŁÓWKO oraz KOSZALIN OGRODY HORTULUS (WSTĘPY PŁATNE DODATKOWO OK. 62-65 zł/os.),

PILOT, UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW 10.000 PLN

 

 


ZAKWATEROWANIE W  OŚRODKU WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Na terenie ośrodka : place zabaw dla dzieci, małpi gaj, zjeżdżalnia, 2 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny , mini siłownia zewnętrzna .

Ośrodek składa się z pawilonu ( jadalnia, recepcja, sala TV, gabinety zabiegowe, pokoje noclegowe) oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA .

ZABIEGI MEDYCZNE – 2 w cenie pobytu, dodatkowe prowadzone na miejscu w gabinetach zabiegowych, płatne w obiekcie w cenach promocyjnych dla Gości ośrodka – wykaz zabiegów i ceny w załączeniu.

ZAKWATEROWANIE NASZYCH KLIENTÓW– w pawilonie, w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami, TV i balkonem oraz pokoje bez balkonów. Wyposażenie pokoi : pojedyncze łóżka, szafa, stolik i krzesła.

 


 

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo .

Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

WYJAZD W DNIU 05.05.2020 – ZBIÓRKA 15 min. WCZEŚNIEJ, PRZEJAZD W CIĄGU DNIA

SKOCZÓW – STARE TARGOWISKO – GODZINA 6.00

BIELSK0-BIAŁA – DOLNA PŁYTA DWORCA PKS – GODZINA 6.30

 


JAROSŁAWIEC – znana miejscowość letniskowa na środkowym wybrzeżu Bałtyku w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Ustką a Darłowem.  W pobliżu znajdują się lasy sosnowe, jeziora Kopań i Wicko. Letnisko posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i długą, piaszczystą plażę . Badanie czystości tutejszej wody w Bałtyku od lat wykazuje najwyższą jej jakość. Walory klimatyczne i krajobrazowe, jak również wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych odbywających się corocznie latem w Jarosławcu, przyciągają rzesze wczasowiczów. Nowości – ścieżka rowerowa do Darłowa, deptak na klifie, „polski Dubaj”- nowe, szerokie, piaszczyste plaże.

 


WYCIECZKI:

1./SŁAWNO – DARŁOWO – DARŁÓWKO – wstępy ok. 27-30 ZŁ/OS.

w programie min: Sławno : Mury miejskie w Sławnie –  część XV-wiecznych fortyfikacji miejskich, wraz z bramami Koszalińską i Słupską, Kościół Najświętszej Marii Panny – gotycka świątynia z XIV wieku,budynek ratusza, dworca kolejowego czy część XVIII i XIX-wiecznej zabudowy miasta. Darłowo : Zamek Książąt Pomorskich, Bazylika Mariacka , Kościoł Św. Gertrudy, Darłówko – tramwaj wodny , latania morska, most rozsuwany

2./ KOSZALIN – OGRODY HORTULUS – cena wstępów bilet grupowy – Hortulus 35 zł/os.

w programie min.: Koszalin: Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP, XIV-wieczna gotycka kamienica, Kaplica św. Gertrudy z XIV wieku,fragmenty murów obronnych; Pałac Młynarza – XIX wieczny budynek – Muzeum w Koszalinie, Ogrody Hortulus w Dobrzycy: ogrody tematyczne, Ogrody Magii, Energii, Czasu I Przestrzeni, labirynt grabowy, wieża widokowa…

 


 

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.