WCZASY ZDROWOTNE NAD BAŁTYKIEM Z DOJAZDEM AUTOKAREM OBUDŹ W SOBIE MOC „ – JAROSŁAWIEC – OW „MŁYNARZ” PAWILON

TERMIN : 12-21.09.2018 – 9 noclegów                     CENA 1150 ZŁ/OSOBY

DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY

Cena obejmuje:

 • 9 noclegów w pawilonie w pokojach 2 i 3 osobowych (na życzenie – noclegi w domkach całorocznych ogrzewanych z aneksem kuchennym i łazienką)
 • 9 śniadań , 8 obiadów, 9 kolacji , suchy prowiant na drogę powrotną
 • 2 zabiegi lecznicze /na turnus/na osobę ( 1 suchy, 1 mokry) ,
 • codzienne zajęcia lecznicze, prelekcje ( z wyjątkiem dnia przyjazdu i wyjazdu) prowadzone przez doświadczoną kadrę medyczną
 • ognisko z kiełbaskami, ,wieczorek taneczny,
 • wycieczka autokarowa do Ustki
 • transport autokarem turystycznym – klimatyzacja, siedzenia regulowane
 • opiekę rezydenta
 • ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną, podatek vat.
 • UWAGA: ośrodek nie prowadzi diety wegetariańskiej i innych diet.

JAROSŁAWIEC znana miejscowość letniskowa na środkowym wybrzeżu Bałtyku w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Ustką a Darłowem. W pobliżu znajdują się lasy sosnowe, jeziora Kopań i Wicko. Letnisko posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i ładną , piaszczystą plażę . Badanie czystości tutejszej wody w Bałtyku od lat wykazuje najwyższą jej jakość. Walory klimatyczne i krajobrazowe, jak również wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych odbywających się corocznie latem w Jarosławcu, przyciągają rzesze wczasowiczów.

OŚRODEK WCZASOWY „MŁYNARZ „ Ośrodek o wysokim standardzie , położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Na terenie ośrodka : jadalnia, kawiarnia, sala telewizyjna i dyskotekowa, place zabaw dla dzieci, 3 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe, mini SPA. Ośrodek składa się z pawilonu oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA.

ZAKWATEROWANIE W PAWILONIE w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką, TV, (czajnik, szklanki, sprzęt plażowy: koc, parawan, leżak). Część pokoi posiada balkony, część pokoi posiada balkon francuski.

Na życzenie zakwaterowanie w DOMKACH typu LUX 2,3,4,5-osobowe, parterowe, drewniane, jedno lub dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarnym, aneksem kuchennym( podstawowy sprzęt, lodówka),TV, taras z plastikowym stolikiem i krzesłami Domki są w razie potrzeby ogrzewane, wyposażone w zestaw plażowy (leżak, koc, parawan).

NASZE ZAJĘCIA LECZNICZE PROWADZĄ :

Barbara Ostrawska-Belter -lek.med. specjalista rehabilitacji, z ponad 50 letnim doświadczeniem, łączy medycynę akademicką z naturalną. Ukończyła wiele kursów ,między innymi homeopatię, akupunkturę, Cho-wa-do, tai-chi, qigong. Od 25 lat prowadzi wraz z córką ćwiczenia według autorskiego programu. Mottem przyświecającym jej życiu jest „Równowaga ciała i umysłu”.

mgr Marta Ostrawska-Belter absolwentka psychologii społecznej w edukacji oraz anglistyki, trener. Ukończyła między innymi kursy : Polarity, Cho-wa-do, tai-chi oraz kinezjologii . Wraz ze swoją mamą prowadzą od 25 lat ćwiczenia według autorskiego programu. Zwolenniczka filozofii „Slow life”.

ZAJĘCIA LECZNICZY MIX – proste ćwiczenia oparte są na autorskim opracowaniu naszych prowadzących, wskazane dla wszystkich , obejmują szeroki wachlarz ćwiczeń min. ćwiczenia oddechu, ćwiczenia kręgosłupa szyjnego lędźwiowo-krzyżowego, bioder i kolan, naturalne sposoby na bezsenność, ćwiczenia oczu, masaż promieni słońca, nauka masażu odmładzającego twarzy oraz punktów przeciwbólowych i uspokajających. Prelekcje lecznicze min. „Leki bez recepty”, „Magia oddechu”, „Tak długo jesteś młody, jak długo masz giętki kręgosłup”, „Dieta czy styl życia”.

dodatkowe zabiegi w ośrodku – ceny promocyjne dla uczestników wczasów :

kąpiel perełkowa z hydromasażem i chromoterapią z dodatkiem alg morskich, drenaż limfatyczny, światłolecznictwo lampa Sillux i Fotovita, wirówka kończyn dolnych, suchy hydromasaż , pole magnetyczne, inhalacje i tlenoterapia, fizykoterapia kręgosłupa i pleców systemem Stmawell.

 

Ramowy program wczasów:

I dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach rannych, przejazd nad morze na godziny wieczorne, kolacja

II – IX dzień – śniadanie, obiad, kolacja. Spacer po miejscowości i plaży, czas wolny na wypoczynek, w trakcie pobytu :

 • 2 zabiegi lecznicze, codzienne zajęcia leczniczy mix dla wszystkich -ćwiczenia oparte na oddechu brzusznym, prelekcje na temat zdrowego trybu życia, wieczorek taneczny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, spacery brzegiem morza- inhalacje, wycieczki rowerowe – dla chętnych

 • wycieczka autokarowa do Ustki

X dzień – śniadanie, wykwaterowanie , wyjazd w drogę powrotną ok. 9.00 planowany powrót do Bielska w godzinach wieczornych.

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Z miejscowości dojazdowych możliwy przejazd tzw. antenką (busem lub innym środkiem transportu). Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

ROZKŁAD JAZDY: ZBIÓRKA 15 min. WCZEŚNIEJ

MIASTO

MIEJSCE ZBIÓRKI

GODZINA WYJAZDU AUTOKARU

DOPŁATA

BIELSKO-BIAŁA

DOLNA PŁYTA PKS

Godz. 7.00

BEZ DOPŁATY

ŻYWIEC

Przy min.6 osobach

Godz. 6.30

20 ZŁ/OS.,

CIESZYN,SKOCZÓW

Przy min. 6 osobach

6.10 CIESZYN

6.30 SKOCZÓW

20 ZŁ/OS.

Cennik zabiegów zdrowotnych w ośrodku:

drenaż limfatyczny -1 zabieg 30 min.=30 zł, pakiet 3×30 min = 60 zł

terapia kręgosłupa Stima – 1 zabieg 20 min-20 zł, pakiet 3 x 20 min-45 zł

suchy hydromasaż na łóżku – 1 zabieg 15 min-15 zł, pakiet 3 x 15 min-30 zł

magnetoterapia pulsacyjna Biomag – 1 zabieg 25 min-25 zł, pakier 3×25 min-45 zł

wirówka kończyn dolnych – 1 zabieg 15 min-15 zł, pakiet 3 x 15 min-30 zł

hydromasaż mokry jaccuzi – 1 zabieg 30 min-20 zł, pakiet 3 x 30 min -45 zł

inhalacja solankowa – 1 zabieg 10 min-10 zł, pakiet 3 x 10 min-21 zł

tlenoterapia – 1 zabieg 30 min-8 zł, pakiet 3 x 30 min-15 zł

lampa Sollux – 1 zabieg 15 min – 10 zł, pakiet 3 x 15 min-21 zł

lampa antydepresyjna Fotovita – 1 zabieg 20 min – 10 zł, pakiet 3 x 20 min – 15 zł


© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.