WCZASY ZDROWOTNE NAD BAŁTYKIEM Z DOJAZDEM AUTOKAREM „ OBUDŹ W SOBIE MOC „

TERMIN : 11-20.09.2017 – 9 noclegów

JAROSŁAWIEC - znana wieś letniskowa na środkowym wybrzeżu Bałtyku w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Ustką a Darłowem. W pobliżu znajdują się lasy sosnowe, jeziora Kopań i Wicko. Letnisko posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i ładną , piaszczystą plażę . Badanie czystości tutejszej wody w Bałtyku od lat wykazuje najwyższą jej jakość. Walory klimatyczne i krajobrazowe, jak również wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych odbywających się corocznie latem w Jarosławcu, przyciągają rzesze wczasowiczów.

 

lapa1PROMOCJA - STAŁY KLIENT

zniżka 50 zł/osoby pełnopłatnej i dziecka 4-12 lat, zniżkę należy odjąć z cen podanych w tabelce,

wystarczy , że w ciągu ostatnich 5 lat korzystałeś chociaż raz  z usług naszego biura, promocja obowiązuje przez cały okres sprzedaży, promocja stały klient  łączy się z innymi promocjami.

PROMOCJA DLA GRUP ( przy jednorazowym zapisie)

MIN. 10 OSÓB - MINUS 20 ZŁ/OSOBY , MIN. 15 OSÓB - MINUS 30 ZŁ/OSOBY

Ramowy program wczasów:

I dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach rannych, przejazd

nad morze na godziny wieczorne, kolacja

II - IX dzień – śniadanie, obiad, kolacja. Spacer po miejscowości i plaży, czas wolny na wypoczynek,

w trakcie pobytu :

 • 2 zabiegi lecznicze,
 • codzienne zajęcia leczniczy mix -ćwiczenia oparte na oddechu brzusznym oraz prelekcje na temat zdrowego trybu życia ,
 • wieczorek taneczny, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • nordic walking na plaży, spacery brzegiem morza- inhalacje, wycieczki rowerowe – dla chętnych
 • wycieczka autokarowa do Ustki

X dzień – śniadanie, wykwaterowanie , wyjazd w drogę powrotną ok. 9.00 planowany powrót do Bielska w godzinach wieczornych.


CENA w pln

CENA OSOBY DOROSŁEJ CENA DZIECKA 4-12 LAT CENA DZIECKA DO 4 LAT

1.140,00

1.020,00

200,00

 •  

  • DZIECKO 4-12 LAT – CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, 1/2 PORCJI ŻYWIENIOWEJ, DOSTAWKA, TRANSPORT, BEZ ZAJĘĆ LECZNICZYCH, UBEZPIECZENIE –CENA 1020 ZŁ

  • DZIECKO DO 4 LAT – CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, TRANSPORT, UBEZPIECZENIE ( BEZ MIEJSCA DO SPANIA I BEZ WYŻYWIENIA 0 MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA 1/2 PORCJI ŻYWIENIA)CENA 200 ZŁ

  • DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY

   

Cena obejmuje:

 • 9 noclegów w pawilonie w pokojach 2 i 3 osobowych (na życzenie - noclegi w domkach całorocznych ogrzewanych z aneksem kuchennym i łazienką)
 • 9 śniadań , 8 obiadów, 9 kolacji , suchy prowiant na drogę powrotną
 • 2 zabiegi lecznicze /na turnus/na osobę ( 1 suchy, 1 mokry) ,
 • codzienne zajęcia lecznicze, prelekcje ( z wyjątkiem dnia przyjazdu i wyjazdu)
 • ognisko z kiełbaskami, ,wieczorek taneczny, nordic walking,wycieczki rowerowe
 • wycieczka autokarowa do Ustki
 • transport autokarem – klimatyzacja, siedzenia regulowane
 • opiekę rezydenta
 • ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną, podatek vat.

 

NASZE ZAJĘCIA LECZNICZE PROWADZI:

Barbara Ostrawska-Belter -lek.med. specjalista rehabilitacji, z ponad 50 letnim doświadczeniem, łączy medycnę akademicką z naturalną. Ukończyła wiele kursów ,między innymi homeopatię, akupunkturę, Cho-wa-do, tai-chi, qigong. Od 25 lat prowadzi wraz z córką ćwiczenia według autorskiego programu. Mottem przyświecającym jej życiu jest „Równowaga ciała i umysłu”.

0BJĘTE  CENĄ : ZAJĘCIA LECZNICZY MIX – proste ćwiczenia oparte są na autorskim opracowaniu naszych prowadzących, wskazane dla wszystkich , obejmują szeroki wachlarz ćwiczeń min. ćwiczenia oddechu, ćwiczenia kręgosłupa szyjnego lędźwiowo-krzyżowego, bioder i kolan, naturalne sposoby na bezsenność, ćwiczenia oczu, masaż promieni słońca, nauka masażu odmładzającego twarzy oraz punktów przeciwbólowych i uspokajających.

Prelekcje lecznicze min. „Leki bez recepty”, „Magia oddechu”, „Tak długo jesteś młody, jak długo masz giętki kręgosłup”, „Dieta czy styl życia”.

 

DODATKOWA  MOŻLIWOŚĆ PŁATNA - ZABIEGI NA MIEJSCU:

jacuzzi, hydromasaż, drenaż limfatyczny - w ośrodku można dodatkowo wykupić pojedyńcze zabiegi oraz pakiety zabiegowe - przystępne ceny, zapraszamy.

Prosimy na  zabiegi zabrać ze sobą getry i skarpety.

ZAKWATEROWANIE:

OŚRODEK WCZASOWY „MŁYNARZ „ – PAWILON

Ośrodek o wysokim standardzie , położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Na terenie ośrodka : jadalnia, kawiarnia, sala telewizyjna i dyskotekowa, place zabaw dla dzieci, 3 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe, mini SPA.

Ośrodek składa się z pawilonu oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA.

ZAKWATEROWANIE W PAWILONIE w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką, TV, z balkonem francuskim (czajnik, szklanki, sprzęt plażowy: koc, parawan, leżak)

lub

Na życzenie zakwaterowanie w DOMKACH typu LUX i BRDA – całoroczne, ogrzewane, z łazienką i aneksem kuchennym, TV, sprzętem plażowym .

1./ Domki „LUX”: 2,3,4,5-osobowe, parterowe, drewniane, jedno lub dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarnym, aneksem kuchennym( podstawowy sprzęt, lodówka),TV, taras z plastikowym stolikiem i krzesłami Domki są w razie potrzeby ogrzewane, wyposażone w zestaw plażowy (leżak, koc, parawan)

LUX Typ Ia 2-3 osobowy : domek 1 pokojowy z 1 łóżkiem małżeńskim i 1 łóżkiem pojedynczym , aneks kuchenny i łazienką

LUX Typ Ib2-os. tj. dwa niezależne , bliźniacze” 2-os. pokoje z osobnym wejściem z zewnątrz, w jednym domku- każdy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami , aneksem kuchennym , łazienka

LUX Typ II 4 osobowy : domek 2 pokojowy( 2+2), pokoje przechodnie, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny, łazienką

LUX Typ III 4 osobowy : domek 1 pokojowy, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny , łazienka

LUX Typ IV 5- osobowy: domek 2 pokojowy( 2+3), pokoje przechodnie, 5 pojedynczych łóżek, aneks kuchenny, łazienka.

2./ Domki „BRDA” : 5-osobowe, piętrowe ( wejście na piętro z pokoju dolnego stromymi schodami) .Taras ze stolikiem i krzesłami. Domki wyposażone są w podstawowy sprzęt kuchenny, lodówkę, TV , zestaw plażowy. Parter : pokój z kominkiem z 2 pojedynczymi łóżkami oraz aneksem kuchennym, łazienka. Piętro: 1 sypialnia bez drzwi z 3 pojedynczymi łóżkami. 


TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Z miejscowości dojazdowych możliwy przejazd tzw. antenką (busem lub innym środkiem transportu).

Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy. Przewóz dzieci - Dziecko 2-12 lat, które nie przekracza 150 cm wzrostu przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Opiekun podróżujący z dzieckiem jest zobowiązany do zapewnienia dziecku fotelika ochronnego.

ROZKŁAD JAZDY: ZBIÓRKA 15 min. WCZEŚNIEJ - BIELSKO-BIAŁA GODZINA 7.00 DOLNA PŁYTA DWORCA PKS

CIESZYN - GODZINA 6.10, SKOCZÓW GODZINA 6.30 (ANTENKA OD 6 OSÓB, DOPŁATA 20 ZŁ/OS.)

ŻYWIEC - GODZINA 6.30 ( ANTENKA, OD 6 OSÓB, DOPŁATA 20 ZŁ/OS.)

ZAMÓW/SPRAWDŹ MIEJSCA


© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.