POBYTY NA SŁOWACJI Z WŁASNYM DOJAZDEM

TATRY WYSOKIE – POPRAD       NARTY I BASENY

ZAKWATEROWANIE – Pensjonat VALENTINA w Poprad Velka /dzielnica położona ok. 2 km od centrum, ok. 20 min. jazdy od Tatrzańskiej Łomnicy/ .

Prywatny pensjonat w zabytkowej kamienicy w całości odrestaurowanej, na parterze restauracja, recepcja, 20 miejsc, pokoje 2 osobowe z łazienkami i TV, gustownie wyposażone.

Na miejscu parking ogrodzony, niestrzeżony.

WYŻYWIENIE: śniadania i obiadokolacje, serwowane.

TERMIN –sezon zimowy 2018 r., minimalna ilość nocy – 2

CENA – 120 zł/os/nocleg+ HB

CENA OBEJMUJE : nocleg, śniadanie i obiadokolację.

CENA NIE OBEJMUJE : ubezpieczenia KL I NNW (obowiązkowe) w cenie 2,50/dzień lub 5,00/dzień podstawowe+choroby przewlekłe. Możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy oraz ubezpieczenia typu ski i sportów ekstremalnych.

POPRAD – miasto w Kotlinie Popradzkiej na Słowacji, u podnóża Tatr Wysokich, ok.35 km od Zakopanego. Centrum handlowe, zabytkowe Namesti Św. Egida, nowoczeny Aqua Park Poprad. Odległość od Tatrzańskiej Łomnicy ok. 15 km, od Smokovca ok. 12 km, od Szczyrbskiego Plesa ok. 25 km.

Pomiędzy Popradem a ośrodkami turystycznymi kursuje kolej szynowa tzw. Elektriczka stanowiąca szybkie i wygodne połączenie z Tatrami.

BASENY – polecamy ! więcej na www.aquacity.sk

AQUA CITY POPRAD– NOWOCZESNY PARK WODNY: baseny wewnętrzne i zewnętrzne, strefa fun, baseny dla dzieci, centrum wellness, fitness, centrum sportowe, masaże, solarium i inne.


NARTY – polecamy! więcej na: www. tmr.sk

OŚRODKI NARCIARSKIE W TATRACH WYSOKICH –  TATRZAŃSKA ŁOMNICA – tereny narciarskie od 880 m do 2196 m npm, 9 kolejek i wyciągów narciarskich, SZCZYRBSKIE PLESO – tereny narciarskie od 1400 do 1840 m npm, 8 kolejek i wyciągów, SMOKOVIEC –tereny narciarskie od 1030 do 1479 m npm. Trasy narciarskie zróżnicowane , sztucznie naśnieżane.

 


© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.