SŁOWACJA DLA SENIORA
KORZYSTNE DZIAŁANIE WÓD TERMALNYCH I RUCH NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

   TERMIN: 28/29/30 kwiecień 2018 

  piątek, sobota , niedziela      

  CENA : 670 zł/osoby

 Uwaga: inne terminy dla grup do uzgodnienia. Zapraszamy również w okresie zimowym.

CENA OBEJMUJE:

  • transport autokarem/busem
  • opiekę pilota/przewodnika
  • 2 noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami
  • 2 śniadania , 1 obiadokolacja standard, 1 obiadokolacja ze słowackim piwem przy muzyce dyskotekowej -posiłki  serwowane
  • ubezpieczenie KL i NNW+ choroby przewlekłe
  • wejście do Aqua City Poprad, nordic walking, przejazd elektriczką, drobny upominek dla seniora

RAMOWY PROGRAM :

I DZIEŃ – wyjazd ze Skoczowa o godz.7.30, wyjazd z Bielska-Białej o godz.8.00 wyjazd z Żywca o godz.8.30.Przejazd na Słowację do Popradu Velka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja przy muzyce dyskotekowej.

II DZIEŃ – śniadanie . Atrakcje dla seniorów w nowoczesnym parku wodnym z wodą termalną – Aqua City Poprad (13 wewnętrznych i zewnętrznych basenów termalnych i relaksacyjnych : luksusowe kryte baseny termalne Blue Diamond z barem, zewnętrzne baseny termalne temperaturze wody 30 – 38°C, zjeżdżalnie i atrakcje wodne, kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire z chromoterapią, 50m basen pływacki, sauna parowa.

III DZIEŃ – śniadanie, przejazd tzw. elektriczką – kolejką turystyczną atrakcyjną trasą u podnóża Tatr do Szczyrbskiego Plesa. Nordic walking wokół Szczyrbskiego Jeziora z panoramą na Tatry ( uczestnik otrzymuje kijki i krótki instruktaż). Czas wolny.

Po południu wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Żywca, Bielska-Białej, Skoczowa w godzinach wieczornych.


 POPRAD – miasto w Kotlinie Popradzkiej na Słowacji, u podnóża Tatr Wysokich, ok. 40 km od Zakopanego. Centrum handlowe, zabytkowe Namesti Św. Egida,  nowoczesny  Aqua Park Poprad.

 ZAKWATEROWANIE – Poprad Velka /dzielnica położona ok. 2 km od centrum. Prywatne pensjonaty, pokoje 2,3 osobowe z łazienkami , TV, gustownie urządzone, na  miejscu restauracja.

ŹRÓDŁO GEOTERMALNE – AQUA CITY POPRAD

Źródło geotermalne w Aqua City Poprad znajduje się na głębokości 1300m , najczystsza woda termalna zawierającą ponad 20 minerałów o temp. 49° C o bogatym, leczniczym składzie zawierającym : wapń, magnez, sód i dwutlenek węgla. Woda termalna ma korzystny wpływ na: na skórę , układ krążenia, metabolizm, układ nerwowy i mięśniowy .

 

NORDIC WALKING

Forma rekreacji – spacer z kijkami, aktywność dla każdego, bez względu na wiek i kondycję. Powoduje zaangażowanie wielu mięśni ciała z jednoczesnym odciążeniem stawów, ma dobroczynny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, oddechowy i kostny. Trasa wokół Szczyrbskiego Jeziora – łatwa, po płaskim terenie i utwardzonej ścieżce, z pięknymi widokami na Tatry, czas spokojnego przejścia z kijkami ok. 2 godziny.


© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.