ŁEBA - WCZASY AUTOKAROWE

TERMIN 01.09.-11.09.2017 CENA 1200 ZŁ/OS.

Ramowy program wczasów:

I dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach rannych, przejazd

nad morze na godziny wieczorne, zakwaterowanie, kolacja

II – X dzień – śniadania, obiady, kolacje.

W trakcie pobytu :

  • 1/2 dniowa wycieczka na wydmy
  • wieczorek taneczny przy muzyce z menu
  • ognisko z kiełbaskami i grzanym winem
  • dla chętnych: gimnastyka poranna, zajęcia sportowe i nordic walking .

XI dzień-, śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną, powrót w godzinach wieczornych.

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Z miejscowości dojazdowych możliwy przejazd tzw. antenką (busem lub innym środkiem transportu)

Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

Przewóz dzieci – Dziecko 2-12 lat, które nie przekracza 150 cm wzrostu przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Opiekun podróżujący z dzieckiem jest zobowiązany do zapewnienia dziecku fotelika ochronnego.

ROZKŁAD JAZDY: ZBIÓRKA 15 min. WCZEŚNIEJ

ŻYWIEC – PARKING PRZY LIDLU GODZINA WYJAZDU 7.00

BIELSKO-BIAŁA – ZATOKA MZK PRZY STACJI BP NA UL. WARSZAWSKIEJ – GODZINA WYJAZDU 7.30

Cena obejmuje:

10 noclegów w pokojach 2 lub 3 osobowych z łazienką i TV, balkonem

Wyżywienie ( 3 posiłki dziennie) śniadania i obiad, kolacja. Śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad serwowany.

wieczorek taneczny przy muzyce z menu

ognisko z kiełbaskami i grzanym winem

półdniowa wycieczka na wydmy

transport autokarem – klimatyzacja, siedzenia regulowane

opiekę rezydenta

ubezpieczenie NNW (10.000 PLN)

opłatę klimatyczną

Na miejscu:

  • ambulatorium wyposażone w apteczkę z podstawowymi lekami pierwszej pomocy i materiałami opatrunkowymi, opieka medyczna – pielęgniarka na miejscu, lekarz dochodzący.

lapa1PROMOCJA – STAŁY KLIENT

zniżka 50 zł/osoby pełnopłatnej , zniżkę należy odjąć z cen podanych w tabelce,

wystarczy , że w ciągu ostatnich 5 lat korzystałeś z usług naszego biura,

promocja obowiązuje przez cały okres sprzedaży,

promocja stały klient nie łączy się z innymi promocjami.

 

 

1PROMOCJA DLA GRUP

( PRZY JEDNORAZOWYM ZAPISIE)

MIN. 10 OSÓB – ZNIŻKA 20 ZŁ/OSOBY

MIN. 15 OSÓB – ZNIŻKA 25 ZŁ/OSOBY

ŁEBA –  nadmorski kurort położony w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego z ruchomymi wydmami (największymi w środkowej Europie), pomiędzy jeziorami Łebsko i Sarbsko, nad rzeką Łebą. Okolice Łeby to idealny teren na wycieczki piesze, a także zwiedzanie ciekawych atrakcji turystycznych. W centrum miasta powstała Aleja Prezydentów, gdzie na głazach prezentowane są odciski dłoni polskich prezydentów. Nad kanałem, przy ujściu rzeki do morza cumują statki białej floty. Wypływają na rejsy po otwartym morzu. U nabrzeża zobaczyć można kolorowe kutry rybackie.

ZAKWATEROWANIE – OŚRODEK WCZASOWY DIUNAObiekt położony na rozległym ( 2 ha ), zagospodarowanym, ogrodzonym terenie. Znajduje się tutaj pięć dwukondygnacyjnych – parter i I piętro – budynków hotelowych oraz dodatkowy budynek, w którym na parterze mieści się recepcja, przestronna, klimatyzowana jadalnia i kawiarnia, zaś na piętrze sala konferencyjna, sala do zajęć świetlicowych i sala przeznaczona do tańca, z parkietem i lustrami.

Teren wokół budynków porośnięty jest zadbaną roślinnością, pomiędzy którą stoją ławki zachęcające do odpoczynku. Są tutaj też boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, a także miejsce przygotowane na ognisko i grill oraz parking.
Ośrodek jest usytuowany przy drodze oddzielającej las sosnowy od morza. Ok.350 m. od morza. Po drugiej stronie szerokiej, oświetlonej ulicy z nowymi szerokimi chodnikami, znajduje się przejście na plażę, prowadzące przez las sosnowy i wydmy.

Zakwaterowanie –  pawilon z pokojami 2,3 osobowymi, z dużymi łazienkami i balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżka o standardzie hotelowym, wbudowaną szafę stolik, krzesła lub fotele, telewizor. W pokoju 1 leżak, parawan, koc plażowy, czajnik, szklanki.

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.