JAROSŁAWIEC- WCZASY AUTOKAROWE - 2017 R.

TERMIN : 23.07.-04.08.2017 – 10 noclegów   sprzedane – zapraszamy na wrzesień lub do zapisów na 2018 r.

 

JAROSŁAWIEC znana wieś letniskowa na środkowym wybrzeżu Bałtyku w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Ustką a Darłowem. W pobliżu znajdują się lasy sosnowe, jeziora Kopań i Wicko. Letnisko posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i ładną , piaszczystą plażę . Badanie czystości tutejszej wody w Bałtyku od lat wykazuje najwyższą jej jakość. Walory klimatyczne i krajobrazowe, jak również wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych odbywających się corocznie latem w Jarosławcu, przyciągają rzesze wczasowiczów.

lapa1PROMOCJA – STAŁY KLIENT  zniżka 50 zł/osoby pełnopłatnej i dziecka 4-12 lat, zniżkę należy odjąć z cen podanych w tabelce, wystarczy , że w ciągu ostatnich 5 lat korzystałeś chociaż raz  z usług naszego biura, promocja   obowiązuje przez cały okres sprzedaży, promocja stały klient  łączy się z innymi promocjami.

Ramowy program wczasów:

23.07.17– wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach wieczornych, nocny przejazd nad morze,

24.07.17 – przyjazd do obiektu ok. godz. 10.00-11.00, śniadanie, zakwaterowanie w domkach, obiadokolacja.

25.07.- 02.08.17 dzień-, śniadanie, czas wolny na wypoczynek, obiadokolacja . W trakcie pobytu : 2 zabiegi lecznicze, wieczorek taneczny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, spacery brzegiem morza- inhalacje, wycieczki rowerowe, wycieczka autokarowa do Doliny Charlotty (fokarium, ZOO, wodne safari, Kraina Bajek, park linowy, jazda konna, kręgle, dmuchańce).

03.08.17 – śniadanie, wykwaterowanie do 10.00 i możliwość złożenia bagaży, czas wolny, wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych,

04.08.17- planowany powrót do Bielska we wczesnych godzinach rannych.

CENA w pln

CENA OSOBY DOROSŁEJ CENA DZIECKA 4-12 LAT CENA DZIECKA DO 4 LAT

1.320,00

CENA LAST MINUTE 1270 ,00

1.170,00

CENA LAST MINUTE

1100,00

250,00

DZIECKO 4-12 LAT – CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, 1/2 PORCJI ŻYWIENIOWEJ, DOSTAWKA, TRANSPORT, UBEZPIECZENIE. DZIECKO DO 4 LAT – CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, TRANSPORT, UBEZPIECZENIE ( BEZ MIEJSCA DO SPANIA I BEZ WYŻYWIENIA 0 MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA 1/2 PORCJI ŻYWIENIA) . DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY -POBYT 24.07.-03.08.2017 Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej.

LAST MINUTE OBOWIĄZUJE OD 13.06.17 do wyczerpania miejsc w promocji.

WOLNE MIEJSCA NA DOKWATEROWANIE DLA PAŃ – CENA JW.

Cena obejmuje:

10 noclegów w domkach-10 dni pobytu ( aneks kuchenny, łazienka)

11 śniadań , 10 obiadokolacji z napojem(porcje serwowane na półmiskach)

2 zabiegi lecznicze /na turnus/na osobę ( 1 suchy, 1 mokry) ,

ognisko z kiełbaskami, wieczorek taneczny, wycieczka autokarowa do Doliny Charlotty (wstępy płatne dodatkowo od 30 zł/os.)

transport autokarem – klimatyzacja, siedzenia regulowane,

opiekę rezydenta, ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną.

ZABIEGI NA MIEJSCU:

jacuzzi, hydromasaż, drenaż limfatyczny – w ośrodku można dodatkowo wykupić pojedyńcze zabiegi oraz pakiety zabiegowe – przystępne ceny, zapraszamy.

Prosimy na  zabiegi zabrać ze sobą getry i skarpety.

ZAKWATEROWANIE: – DOMKI typu LUX i BRDA w OŚRODKU WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Na terenie ośrodka : place zabaw dla dzieci, małpi gaj, zjeżdżalnia, trening kosmonauty, 3 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego, bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny i inne. Obiekt przystosowany dla osob z niepełnosprawnością ruchową. Ośrodek składa się z pawilonu oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA. W pawilonie znajduje się ,oprócz pokoi, stołówka, kawiarnia, świetlica oraz mini SPA – jacuzzi i łóżko do masażu wodnego .


1./ Domki „LUX”: 2,3,4,5-osobowe, parterowe, drewniane, jedno lub dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarnym, aneksem kuchennym( podstawowy sprzęt, lodówka),TV, taras z plastikowym stolikiem i krzesłami Domki są w razie potrzeby ogrzewane, wyposażone w zestaw plażowy (leżak, koc, parawan)

LUX Typ Ia 2-3 osobowy : domek 1 pokojowy z 1 łóżkiem małżeńskim i 1 łóżkiem pojedynczym , aneks kuchenny i łazienką

LUX Typ Ib2-os. tj. dwa niezależne , bliźniacze” 2-os. pokoje z osobnym wejściem z zewnątrz, w jednym domku- każdy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami , aneksem kuchennym , łazienka

LUX Typ II 4 osobowy : domek 2 pokojowy( 2+2), pokoje przechodnie, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny, łazienką

LUX Typ III 4 osobowy : domek 1 pokojowy, 4 pojedyncze łóżka, aneks kuchenny , łazienka

LUX Typ IV 5- osobowy: domek 2 pokojowy( 2+3), pokoje przechodnie, 5 pojedynczych łóżek, aneks kuchenny, łazienka.

2./ Domki „BRDA” : 5-osobowe, piętrowe ( wejście na piętro z pokoju dolnego stromymi schodami) .Taras ze stolikiem i krzesłami. Domki wyposażone są w podstawowy sprzęt kuchenny, lodówkę, TV , zestaw plażowy. Parter : pokój z kominkiem z 2 pojedynczymi łóżkami oraz aneksem kuchennym, łazienka. Piętro: 1 sypialnia bez drzwi z 3 pojedynczymi łóżkami.


TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Z miejscowości dojazdowych możliwy przejazd tzw. antenką (busem lub innym środkiem transportu). Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy. Przewóz dzieci – Dziecko 2-12 lat, które nie przekracza 150 cm wzrostu przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Opiekun podróżujący z dzieckiem jest zobowiązany do zapewnienia dziecku fotelika ochronnego.

ROZKŁAD JAZDY: ZBIÓRKA 15 min. WCZEŚNIEJ  – BIELSKO-BIAŁA GODZINA 22.00 DOLNA PŁYTA DWORCA PKS

 SKOCZÓW GODZINA 21.20 (ANTENKA OD 6 OSÓB, DOPŁATA 20 ZŁ/OS.)  ŻYWIEC – GODZINA 21.00 ( ANTENKA, OD 6 OSÓB, DOPŁATA 20 ZŁ/OS.)

Zamów/sprawdź miejsca


© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.