WCZASY ZDROWOTNE - OBUDŹ W SOBIE MOC - JAROSŁAWIEC - DOJAZD AUTOKAREM

TERMIN: 06.05.- 18.05.2018 R.            CENA 1355 ZŁ/OSOBY

Cena obejmuje:

 • 12 noclegów w pawilonie w pokojach 2 i 3 osobowych (na życzenie - noclegi w domkach całorocznych ogrzewanych z aneksem kuchennym i łazienką)
 • wyżywienie 3 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną (pobyt od kolacji do śniadania)
 • 2 zabiegi lecznicze /na turnus/na osobę ( 1 suchy, 1 mokry) ,
 • codzienne zajęcia lecznicze, prelekcje ( z wyjątkiem dnia przyjazdu ,wyjazdu i wycieczki) prowadzone przez doświadczoną kadrę medyczną
 • ognisko z kiełbaskami, ,wieczorek taneczny,
 • wycieczka autokarowa do Ustki
 • transport autokarem turystycznym – klimatyzacja, siedzenia regulowane
 • opiekę rezydenta
 • ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną, podatek vat.

UWAGA: ośrodek nie prowadzi kuchni wegetariańskiej i innych diet.

Ramowy program wczasów:

I dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach rannych, przejazd nad morze na godziny wieczorne, kolacja

II - XII dzień – śniadanie, obiad, kolacja. Spacer po miejscowości i plaży, czas wolny na wypoczynek, w trakcie pobytu :

 • 2 zabiegi lecznicze, codzienne zajęcia leczniczy mix dla wszystkich -ćwiczenia oparte na oddechu brzusznym,prelekcje na temat zdrowego trybu życia, wieczorek taneczny, ognisko z pieczeniem kiełbasek,spacery brzegiem morza- inhalacje, wycieczki rowerowe – dla chętnych

 • wycieczka autokarowa do Ustki

XIII dzień – śniadanie, wykwaterowanie , wyjazd w drogę powrotną ok. 9.00 planowany powrót do Bielska w godzinach wieczornych.

ZAKWATEROWANIE: OŚRODEK WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Na terenie ośrodka : place zabaw dla dzieci,małpi gaj, zjeżdżalnia, 3 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny i inne Ośrodek składa się z pawilonu oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA. W pawilonie znajduje się , oprócz pokoi, znajduje się stołówka, kawiarnia, świetlica oraz mini SPA (możliwość skorzystania z dodatkowych zabiegów leczniczych).

ZAKWATEROWANIE W PAWILONIE w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką, TV, (czajnik, szklanki, sprzęt plażowy: koc, parawan, leżak). Część pokoi posiada balkony, część pokoi posiada balkon francuski.

Na życzenie zakwaterowanie w DOMKACH typu LUX 2,3,4,5-osobowe, parterowe, drewniane, jedno lub dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarnym, aneksem kuchennym( podstawowy sprzęt, lodówka),TV, taras z plastikowym stolikiem i krzesłami Domki są w razie potrzeby ogrzewane, wyposażone w zestaw plażowy (leżak, koc, parawan).

 

NASZE ZAJĘCIA LECZNICZE PROWADZĄ :

Barbara Ostrawska-Belter -lek.med. specjalista rehabilitacji, z ponad 50 letnim doświadczeniem, łączy medycynę akademicką z naturalną. Ukończyła wiele kursów ,między innymi homeopatię, akupunkturę, Cho-wa-do, tai-chi, qigong. Od 25 lat prowadzi wraz z córką ćwiczenia według autorskiego programu. Mottem przyświecającym jej życiu jest „Równowaga ciała i umysłu”. Mgr Marta Ostrawska-Belter absolwentka psychologii społecznej w edukacji oraz anglistyki, trener. Ukończyła między innymi kursy : Polarity, Cho-wa-do, tai-chi oraz kinezjologii . Wraz ze swoją mamą prowadzą od 25 lat ćwiczenia według autorskiego programu. Zwolenniczka filozofii „Slow life”.

ZAJĘCIA LECZNICZY MIX – proste ćwiczenia oparte są na autorskim opracowaniu naszych prowadzących, wskazane dla wszystkich , obejmują szeroki wachlarz ćwiczeń min. ćwiczenia oddechu, ćwiczenia kręgosłupa szyjnego lędźwiowo-krzyżowego, bioder i kolan, naturalne sposoby na bezsenność, ćwiczenia oczu, masaż promieni słońca, nauka masażu odmładzającego twarzy oraz punktów przeciwbólowych i uspokajających.

Prelekcje lecznicze min. „Leki bez recepty”, „Magia oddechu”, „Tak długo jesteś młody, jak długo masz giętki kręgosłup”, „Dieta czy styl życia”.

dodatkowe zabiegi w ośrodku - ceny promocyjne dla uczestników wczasów :

kąpiel perełkowa z hydromasażem i chromoterapią z dodatkiem alg morskich, drenaż limfatyczny, światłolecznictwo lampa Sillux i Fotovita, wirówka kończyn dolnych, suchy hydromasaż , pole magnetyczne, inhalacje i tlenoterapia, fizykoterapia kręgosłupa i pleców systemem Stmawell.

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Z miejscowości dojazdowych możliwy przejazd tzw. antenką (busem lub innym środkiem transportu). Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

Przewóz dzieci - Dziecko 2-12 lat, które nie przekracza 150 cm wzrostu przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Opiekun podróżujący z dzieckiem jest zobowiązany do zapewnienia dziecku fotelika ochronnego.

ROZKŁAD JAZDY: ZBIÓRKA 15 min. WCZEŚNIEJ

MIASTO

MIEJSCE ZBIÓRKI

GODZINA WYJAZDU AUTOKARU

DOPŁATA

BIELSKO-BIAŁA

DOLNA PŁYTA PKS

22.00

BEZ DOPŁATY

CIESZYN,SKOCZÓW

21.00 CIESZYN

21.20 SKOCZÓW

20 ZŁ/OS.


© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.