WCZASY WYPOCZYNKOWE W JAROSŁAWCU Z DOJAZDEM AUTOKAREM

TERMIN : 24.07.-05.08.2018 – 10 noclegów

CENA OSOBY DOROSŁEJ CENA DZIECKA do 12 LAT* CENA DZIECKA DO 4 LAT**

1.380,00 zł

1.160,00 zł

250,00 zł

 • *DZIECKO DO 12 LAT – CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, 1/2 PORCJI ŻYWIENIOWEJ, DOSTAWKA ( wspólne spanie, wersalka)

 • **DZIECKO DO 4 LAT – CENA PRZY ZAKWATEROWANIU Z 2 OSOBAMI DOROSŁYMI, BEZ MIEJSCA DO SPANIA I BEZ WYŻYWIENIA ,

 • OSOBA DOROSŁA NA WSPÓLNYM SPANIU W 2/3 OS. DOMKACH – (-) 30 ZŁ

 • OPŁATA ZA NIEWYKORZYSTANE MIEJSCE W DOMKU 400 ZŁ, DOJAZD WŁASNY MINUS 100 ZŁ/OSOBY -POBYT 25.07.- 04.08.2018

 • OPŁATA ZA MAŁEGO PSA - 5 ZŁ/DOBĘ, PŁATNE W RECEPCJI
 • UWAGA: OŚRODEK NIE PROWADZI DIETY WEGETARIAŃSKIEJ I INNYCH DIET.

Cena obejmuje:

 • 10 noclegów w domkach -25.07.-04.08.17 ( aneks kuchenny, łazienka)
 • 11 śniadań , 10 obiadokolacji z napojem(porcje serwowane na półmiskach),obiad w dniu wyjazdu
 • 2 zabiegi lecznicze /na turnus/na osobę ( 1 suchy, 1 mokry) ognisko z kiełbaskami, wieczorek taneczny, wycieczka autokarowa do Ustki
 • transport autokarem turystycznym – klimatyzacja, siedzenia regulowane
 • opiekę rezydenta
 • ubezpieczenie NNW (10.000 PLN), opłatę klimatyczną, podatek vat.


Ramowy program wczasów:

I dzień – wyjazd wg. rozkładu jazdy w godzinach wieczornych, nocny przejazd

II dzień - przyjazd do obiektu ok. godz. 10.00-11.00, śniadanie, zakwaterowanie w domkach od 14.00 , zapoznanie z obiektem i spacer po miejscowości, obiadokolacja.

III- XI dzień- śniadanie, czas wolny na wypoczynek, obiadokolacja

w trakcie pobytu : 2 zabiegi lecznicze, , wieczorek taneczny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, spacery brzegiem morza, wycieczki rowerowe, wycieczka autokarowa do Ustki

XII dzień – śniadanie, wykwaterowanie do 10.00 i możliwość złożenia bagaży, czas wolny, obiad, wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych,

XIII dzień - planowany powrót do Bielska we wczesnych godzinach rannych.


ZAKWATEROWANIE: DOMKI typu LUX i BRDA w OŚRODKU WCZASOWY „MŁYNARZ „ w Jarosławcu

Ośrodek położony jest na zalesionym, 1,5 ha obszarze , w odległości 200 m od morza, przy głównym deptaku prowadzącym do plaży, niedaleko od nowoczesnego Aquaparku z podgrzewaną wodą. Obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Na terenie ośrodka : place zabaw dla dzieci,małpi gaj, zjeżdżalnia, 3 boiska sportowe , parking z nocnym dozorem, wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego , bilard, gry zręcznościowe : stoły do ping-ponga, piłkarzyki, hokej ręczny i inne Ośrodek składa się z pawilonu oraz zespołu domków campingowych typu LUX i BRDA. W pawilonie znajduje się , oprócz pokoi, znajduje się stołówka, kawiarnia, świetlica oraz mini SPA (możliwość skorzystania z dodatkowych zabiegów leczniczych).

 


JAROSŁAWIEC - znana miejscowość letniskowa na środkowym wybrzeżu Bałtyku w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Ustką a Darłowem. W pobliżu znajdują się lasy sosnowe, jeziora Kopań i Wicko. Letnisko posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i ładną , piaszczystą plażę . Badanie czystości tutejszej wody w Bałtyku od lat wykazuje najwyższą jej jakość. Walory klimatyczne i krajobrazowe, jak również wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych odbywających się corocznie latem w Jarosławcu, przyciągają rzesze wczasowiczów.

dodatkowe zabiegi w ośrodku - ceny promocyjne dla uczestników wczasów :

kąpiel perełkowa z hydromasażem i chromoterapią z dodatkiem alg morskich, drenaż limfatyczny, światłolecznictwo lampa Sillux i Fotovita, wirówka kończyn dolnych, suchy hydromasaż , pole magnetyczne, inhalacje i tlenoterapia, fizykoterapia kręgosłupa i pleców systemem Stmawell.

LUX Typ Ia 2-3 osobowy

domek 1 pokojowy z 1 łóżkiem małżeńskim i 1 łóżkiem pojedynczym , aneks kuchenny i łazienka,TV.

LUX Typ Ib – 2 osobowy

2-os. tj. dwa niezależne , bliźniacze” 2-os. pokoje z osobnym wejściem z zewnątrz, w jednym domku. Każdy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami , aneksem kuchennym , łazienką i TV.

LUX Typ II 4 osobowy

domek 2 pokojowy 2+2, pokoje przechodnie, 4 pojedyńcze łóżka, aneks kuchenny, TV, łazienka.

LUX Typ III4 osobowy

domek 1 pokojowy, 4 pojedyńcze łóżka, aneks kuchenny, TV, łazienka.

LUX Typ IV5 osobowy

domek 2 pokojowy 2+3, pokoje przechodnie, 5 pojedyńczych łóżek, aneks kuchenny, TV, łazienka

2./ Domki „BRDA”

5 osobowy

piętrowe ( wejście na piętro z pokoju dolnego stromymi schodami).Taras ze stolikiem i krzesłami. Domki wyposażone są w podstawowy sprzęt kuchenny, lodówkę, TV , zestaw plażowy. Parter:pokój z kominkiem z 2 pojedynczymi łóżkami i aneksem kuchennym, łazienką, piętro: 1 sypialnia bez drzwi z 3 pojedynczymi łóżkami.

TRANSPORT – transport odbywa się autokarem turystycznym o podwyższonym standardzie z regulowanymi siedzeniami i klimatyzacją. Limit bagażu na każdego uczestnika wynosi: 20 kg bagaż główny, 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż zabierany jest w miarę wolnego miejsca i płatny dodatkowo . Z miejscowości dojazdowych możliwy przejazd tzw. antenką (busem lub innym środkiem transportu). Miejsca w autokarze przydzielane są w kolejności zgłoszeń na wczasy.

Przewóz dzieci - Dziecko 2-12 lat, które nie przekracza 150 cm wzrostu przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Opiekun podróżujący z dzieckiem jest zobowiązany do zapewnienia dziecku fotelika ochronnego.

ROZKŁAD JAZDY: ZBIÓRKA 15 min. WCZEŚNIEJ

MIASTO

MIEJSCE ZBIÓRKI

GODZINA WYJAZDU AUTOKARU

DOPŁATA

BIELSKO-BIAŁA

DOLNA PŁYTA PKS

22.00

BEZ DOPŁATY

CIESZYN,SKOCZÓW

21.00 CIESZYN

21.20 SKOCZÓW

20 ZŁ/OS.

POBIERZ OFERTĘ

© Copyright 2017 BESKiD-ACTiVE powered by Alion.pl
Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.